HizmetlerimizŞirket Değerleme


Şirket değerleme, küreselleşen dünya ekonomisine bağlı olarak gelişen finansal piyasaların da etkisiyle öne çıkan bir konu olmaya başlamıştır. Halka arzlar, birleşmeler, ortaklık yapısı değişimleri, şirket satışları vb. bir çok işlemde şirket değerlemesi yapmak gerekmektedir.

Marka Değerleme


Marka, somut olarak elle tutulamayan fakat yatırımcıların akıl ve algılarında var olan entelektüel bir değerdir. Birçok firmanın fiziki varlıklarının toplam değeri, o firmanın marka değerinin çok altında kalmaktadır. Markanızın gerçek gücünü sizin için hesaplayalım.

Şirket Değeri Maksimizasyonu


Her şirket farklı bir dünyadır ve kendine has çalışma karakteristikleri vardır. Şirket değerlemelerinde şirketin tüm dinamikleri matematiksel olarak modellenip what-if analizleri ile şirket değerine etkisini ortaya koyarak şirket değerini artıran unsurları tespit edip sunmaktayız.

Şirket Değerleme Eğitimleri


Şirket değerleme eğitimlerinde uluslarası kabul görmüş değerleme yöntemleri (DCF/İNA, piyasa çarpanları, net aktif değer, DDM, Warranted Equity, Tobin's Q vb.) ile gerçek şirketlerin değerlemeleri yapılmaktadır. Tüm eğitimler 2 günlüktür.

Finansal Yapılanma Hizmetleri


Kargem olarak saygın çözüm ortakları ile birlikte işletme sermayesi, bütçe, raporlama ve planlama ana başlıklarında şirketlere özel destek hizmetleri sunulmaktadır. Öne çıkan hizmetler her kurum için özel olarak belirlenecek analizler sonucunda oluşturularak yapılan anlaşmalar çerçevesinde müşteri kriterlerine de uygun çözüm ortaklarının belirlenmesi sonrasında. Tüm süreçler ve çalışma planları Kargem kontrolü ve gözetimde uygulamaya koyulacaktır.

Şirket Birleşmeleri ve Satın Almalar


Kargem olarak şirketlerin birleşme ve satın alma işlemlerinde, çözüm ortaklarımızın sahip olduğu deneyim, yıllara dayalı iletişim ağları, geniş sektörel bilgi ve tecrübemizle, müşterilerimiz için en uygun stratejik veya finansal ortaklık modelini ve ortak adaylarını tespit ederek sürecin etkin bir şekilde yönetilmesini ve olumlu sonuçlandırılmasını amaçlıyoruz.

Anahtar Kelimeler

Şirket DeğerlemeİNADCFÇarpan AnaliziNet Aktif DeğerDeğerleme RaporuM&ABankacılıkÇimentoGYOMetal
Banka Sektörü DeğerlemeBasın ve Yayın Sektörü DeğerlemeBaskı Hizmetleri Sektörü DeğerlemeBilgisayar Aksesuarları Sektörü DeğerlemeBilgisayar Donanımı Sektörü DeğerlemeBiyoteknoloji ve İlaç Sektörü DeğerlemeCihaz ve Araçlar Sektörü DeğerlemeÇeşitli Fabrikasyon Ürünleri Sektörü DeğerlemeÇeşitli Finansal Hizmetler Sektörü DeğerlemeÇeşitli Sermaye Malları Sektörü DeğerlemeÇeşitli Ulaşım Sektörü DeğerlemeÇimento Sektörü DeğerlemeDemir ve Çelik Sektörü DeğerlemeDeniz Ulaşımı Sektörü DeğerlemeElektrik Araçları Sektörü DeğerlemeElektronik Aletler ve Kontrol Sektörü DeğerlemeEmlak Faaliyetleri Sektörü DeğerlemeGayrimenkul Yatırım Ortaklığı Sektörü DeğerlemeGıda İşleme Sektörü DeğerlemeGiyim/Aksesuar Sektörü DeğerlemeGüvenlik Sistem ve Hizmetleri Sektörü DeğerlemeHava Kurye Servisi Sektörü DeğerlemeHavacılık ve Savunma Sektörü DeğerlemeHavayolu Sektörü Değerlemeİçecek (Alkollü) Sektörü Değerlemeİçecek (Alkolsüz) Sektörü Değerlemeİletişim Cihazları Sektörü Değerlemeİletişim Hizmetleri Sektörü Değerlemeİnşaat - Sarf Malzemeleri ve Fikstür Sektörü Değerlemeİnşaat Hizmetleri Sektörü Değerlemeİnşaat ve Ziraat Makinaları Sektörü Değerlemeİşlenmiş Plastik ve Kauçuk Sektörü DeğerlemeKağıt ve Kağıt Ürünleri Sektörü DeğerlemeKamyon Taşımacılığı Sektörü DeğerlemeKimya - Plastik ve Kauçuk Sektörü DeğerlemeKimyasal Üretim Sektörü DeğerlemeKiralama ve Leasing Sektörü DeğerlemeKişisel Hizmetler Sektörü DeğerlemeKişisel ve Ev Ürünleri Sektörü DeğerlemeKonteyner ve Ambalaj Sektörü DeğerlemeKömür Sektörü DeğerlemeKurumsal Hizmetler Sektörü DeğerlemeLastik Sektörü DeğerlemeMajor İlaçlar Sektörü DeğerlemeMetal Madenciliği Sektörü DeğerlemeMobilya ve Fikstür Sektörü DeğerlemeOfis Malzemeleri Sektörü DeğerlemeOkullar Sektörü DeğerlemeOteller ve Moteller Sektörü DeğerlemeOtomobil ve Kamyon İmalatçıları Sektörü DeğerlemeOtomobil ve Kamyon Parçaları Sektörü DeğerlemePerakende (Departman ve İndirim) Sektörü DeğerlemePerakende (Giyim) Sektörü DeğerlemePerakende (Market) Sektörü DeğerlemePerakende (Özel) Sektörü DeğerlemePerakende (Teknoloji) Sektörü DeğerlemePetrol ve Gaz - Entegre Sektörü DeğerlemePetrol ve Gaz İşlemleri Sektörü DeğerlemeSağlık Tesisleri Sektörü DeğerlemeSes ve video Ekipmanı Sektörü DeğerlemeSigorta (Mülk ve Kaza) Sektörü DeğerlemeSigorta (Yaşam) Sektörü DeğerlemeSpor Kulüpleri Sektörü DeğerlemeTekstil - Giyim Dışı Sektörü DeğerlemeTüketici Finansal Hizmetleri Sektörü DeğerlemeYazılım Programlama Sektörü Değerleme

İletişim Formu

Gönder

İletişim Bilgileri