Şirket Değeri Maksimizasyonu HizmetleriŞirket Değeri Maksimizasyonu

Her şirket ayrı bir dünyadır ve kendisine göre karakteristik dinamikleri vardır. Kaliteli ve tam yapılan bir değerleme raporu, bu dinamikleri tamamen ortaya çıkarır. Türkiye koşulları dikkate alındığında şirketler dünya standartlarının dışında karmaşık ilişkilere ve yapılarak sahiptir. Bunun yanında kayıtdışı işlemler de fazladır. Tüm bu durumlar bir arada düşünüldüğünde şirket değerinin artırılması için öncelikle doğru bir analizine ihtiyaç vardır. Kargem olarak her sektörde değerleme yapmış kadromuzla, sektörünüzün ve rakiplerinizin durumunu gözler önüne sermekle birlikte şirketinizin değerini etkileyen tüm parametreleri ortaya çıkarıyor ve maksimizasyonu konusunda destek sağlıyoruz.

Şunu unutmamak gerekir ki şirket değeri, tüm parametreleri içerir. Dünyada, ülkede, sektörde, şirkette yaşanan tüm gelişmeler şirket değerini doğrudan etkiler. Bu nedenle hazırlanan değerleme raporunun da kaliteli olması ve tecrübeli bir kadro tarafından hazırlanması gerekir. Doğru hazırlanan değerleme raporları ile duyarlılık analizleri yapılır ve şirket değeri maksimize edilir.

Ülkemiz koşullarında yöneticiler, esas faaliyetlerine yoğunlaştıkları için piyasada yaşanan gelişmelere uzak kalabilmektedirler. Bazı firmalar ise sektör dinamiklerine aykırı rotalarda ilerleyebilmektedirler. Hazırladığımız değerleme raporları ve verdiğimiz destek hizmetleri, rotanızı belirlemenize yardımcı olacaktır.

İletişim Formu

Gönder

İletişim Bilgileri